Кременчук отримав гроші на підвищення зарплат

Опубликованно: 19 ноября 2009 Рубрика: Район
1041 0 0 Размер шрифта: Добавить в закладки:

Заступник мера з фінансів Тетяна Неїленко оприлюднила дві новини. Перша – з новими соціальними стандартами доведеться чекати. Друга – лікарям та працівникам бібліотек прийшли гроші. Міський виконавчий комітет виплачуватиме заробітну плату фахівцям за прийнятим новим законом про соціальні стандарти лише після внесення змін до державного бюджету. “Відповідні зміни в оплаті праці повинні пройти по всій нашій вертикалі. Якщо цього не робити, то оплата за всіма 5-а розрядами повністю вирівнюється…


…Всі отримуватимуть однаково. Але такого бути не може, – так пояснила причини затримки введення нових стандартів защитник міського голови з фінансів. – Якщо такі стандарти впроваджувати, то лише на два останні місяці року нам необхідно 800 тисяч гривень”.
Більш приємне те, що Мінфін уже визначив суму траншу для міста, за яким у повному обсязі нададуть кошти на енергоносії. Ймовірно, гроші, аби не виникало питань про відключення шкіл від енергоносіїв, надійдуть уже у листопаді.
“Також у повному обсязі забезпечуються асигнування по виплатах відділу культури для працівників бібліотек і так само в повному обсязі надійдуть кошти для виплати індексації в галузі охорони здоров’я – 1 мільйон 300 тисяч гривень”, – зазначила защитник міського голови.


ЧТ, 6 мая 2021, 13:54 Курс НБУ: USD , EUR , RUR