До Кременчука прийшла дорога медична цивілізація

Опубликованно: 16 декабря 2009 Рубрика: Район
2656 0 0 1 Размер шрифта: Добавить в закладки:

У міській дитячій лікарні Кременчука незабаром запрацює магніто-резонансний томограф (МРТ). Це диво техніки, яке вже діє у Полтаві, яке показують у телесеріалах про лікарів, коли ті ставлять діагноз пацієнтам. "Монтаж обладнання завершується. Головна умова - надання приміщення для МРТ. Обстеження буде платним, але діти з найбільш незахищених сімей будуть обслуговуватися безкоштовно. У Полтаві, де такий апарат належить бюджетній медицині, відповідні послуги теж платні", - прокоментував наближення медичного прогресу до нашого міста мер Кременчука Микола Глухов.


За словами фахівців центру магніто-резонансної томографії у Полтаві, за обстеження одного відділу хребта (всього їх - 3) слід заплатити 400 гривень. МРТ головного мозку - теж 400 гривень. Причому ціни однакові як у бюджетній лікарні, так і в приватній. У сусідньому Світловодську обстеження коштує дорожче - там за огляд одного відділу хребта доведеться сплатити 600 гривень. Які ціни будуть у Кременчуці, підприємець з Комсомольська, якому начебто належить обладнання, не оприлюднював.
Також міська влада купила за 400 тисяч гривень апарат УЗО для Першої міської лікарні й обіцяє його запустити найближчим часом. Єдина перешкода - для повноцінної роботи апарата слід іще витратити 100 тисяч гривень для додаткового обладнання. Коли його придбають, іще не вирішили.


СБ, 24 февраля 2024, 7:09 Курс НБУ: USD , EUR , RUR